راهکارها
بازارچه ابری
Arvan Docs

مستندات فنی

دسترسی به تمامی مستندات محصولات ابر آروان

Categories
Close
دسته‌بندی‌های سایت مشاهده دسته‌بندی‌ها بستن دسته‌بندی‌ها

مشاهده همه دسته‌ها All Categories

پیکربندی SMTP برای ایمیل‌های خروجی برای WebMail Pro PHP

Time To Read < ۱ دقیقه
Date ۷ آذر ۱۴۰۰

شما می‌توانید استک WebMail Pro PHP بیتنامی را به‌گونه‌ای پیکربندی کنید که ایمیل‌های خروجی را از طریق سرورهای شخص ثالث SMTP ارسال کند. به این منظور دامنه‌ی موردنظرتان برای پیکربندی را در بخش AdminPanel -> Domains انتخاب کنید و در بخش Outgoing mail نام سرور، پورت و اعتبارنامه‌های احراز هویت SMTP را وارد کنید.

عکس زیر فرایند پیکربندی جی‌میل به‌عنوان سرویس تحویل ایمیل برای یک دامنه‌ی خاص را به تصویر کشیده است:

پیکربندی SMTP برای ایمیل‌های خروجی برای WebMail Pro PHP

برای کسب اطلاعات بیشتر به مستندات رسمی مراجعه کنید.

اگر می‌خواهید برای ایمیل‌های خروجی، اپلیکیشن را به گونه‌ای پیکربندی کنید که از سرویس‌های SMTP شخص ثالث (مثل SendGrid) استفاده کند، به بخش سوالات رایج مراجعه کنید.

نکته: اگر از جی‌میل به‌عنوان سرور ارسال ایمیل استفاده می‌کنید، ممکن است جی‌میل درخواست‌های ارسال ایمیل اپلیکیشن شما را مسدود کند. این اتفاق در صورتی رخ می‌دهد که جی‌میل تلاش‌های احراز هویت را مشکوک تشخیص دهد. در صورت رخ دادن این اتفاق یک هشدار امنیتی به آدرس ایمیلتان ارسال می‌شود. برای حل این مشکل لازم است که به صورت دستی اعتبار احراز هویت را تأیید کنید تا جی‌میل دوباره به اپلیکیشن شما اجازه دهد ایمیل ارسال کند. برای اطلاعات بیشتر در این رابطه و سایر مشکلات جی‌میل مرتبط با ارسال ایمیل از اپلیکیشن به بخش مربوط به عیب‌یابی SMTP جی‌میل مراجعه کنید.